אודות

 משרד רואה החשבון אלעד לוי הרוש – טכנולוגיה מתקדמת לצד יחס אישי

צוות המשרד מורכב רואה חשבון, בודק שכר מוסמך מנהלי חשבונות שעובדים בדרך מתואמת כדי לסייע לבעלי העסקים לנהל את בית העסק בדרך נכונה ותקינה בהתאם לחוק, למקסם את הניהול הכלכלי והפיננסי של כל בית עסק או חברה, בכדי להרוויח יותר ולשלם פחות מיסים בדרך חוקית.

אנחנו מאמינים כי המפתח למתן שירות מקצועי ויעיל הוא שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים

לקוחות המשרד נהנים מאפליקציה ייעודית, חדשנית וידידותית למשתמש שבאמצעותה הם יכולים לעקוב און ליין, לשלוט ולבקר, בכל רגע נתון ומכל מקום אחרי הפעילות הפיננסית של העסק, לקבל נתונים מדויקים בזמן אמת ולחסוך זמן יקר. האפליקציה מאפשרת ללקוחות המשרד להתנהל בקלות, בכל שעה ובכל מקום בלי לוותר על היחס האישי והליווי הצמוד שלנו.

  באמצעות האפליקציה: 

אם אתם חולמים להפוך את העסק לסיפור הצלחה, אני אסלול לכם את הדרך!

כדי להכיר את מערכת המיסים ולהבין איך לנהל עסקים בהצלחה מקבל כל לקוח חדש הדרכה אישית שבה הוא מכיר את חוקי מס הכנסה, הוא לומד על מה משלמים מס הכנסה, מהם נקודות זיכוי וכיצד הן עשויות להפחית את חבות המס, מהם החובות, הזכויות והתשלומים לביטוח לאומי, למע"מ, מה נחשב להוצאה מוכרת למס הכנסה ולמע"מ, מה ההבדל בין עוסק פטור לעוסק מורשה ועוד.

ההדרכה האישית מביאה לתועלות רבות. באמצעותה מקבלים הלקוחות היכרות עם תחום החשבונאות, הם מבינים את החוק, את תקנות המס, את החשיבות של התכנון  הפיננסי, הם לומדים איך להימנע מטעויות ומשגיאות נפוצות ויחד עם צוות המשרד הם סוללים את הדרך להצלחה!

אלעד לוי הרוש - רואה חשבון מוסמך, בודק שכר מוסמך ומשפטן

סיימתי בהצלחה תואר ראשון, BA, במנהל עסקים ובחשבונאות. 

קיבלתי הסמכה לשמש כבודק שכר מוסמך.

אני משפטן בעל תואר ראשון במשפטים, LLB.

משרדנו הוקם בשנת 2019. המשרד שוכן ברחוב סיון 14 אשדוד.

משרדנו חרט על דיגלו קידמה דיגיטלית ופועל בדרך איברידית באפליקציה ייעודית ובנוסף בדרך פרונטלית במשרדנו.

המשרד מציע שירותים מגוונים בתחום ראיית החשבון וביניהם: הנהלת חשבונות שוטפת, הכנת כל סוגי הדו"חות הכספיים עבור הנהלת החברה ורשויות המס, ייעוץ מס, ביקורת, שירותי בודק שכר, פתיחת תיקים בכל רשויות המס עבור עסקים חדשים, תכנון פרישה ופנסיה, ייצוג מול רשויות המס, הצהרת הון ועוד.

בין לקוחותינו נמנים בעלי עסקים, חברות, עצמאים ומוסדות ציבור שחיפשו, ומצאו, רואה חשבון עם יחס אישי וליווי צמוד שעוזר להם להצליח!

 בואו והצטרפו גם אתם אליהם!

תוכן עניינים

מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם